sub_header_foto
 

Profil firmy

VKV HORÁK s.r.o. je ryze česká firma, se zaměřením na konstrukci, vývojové práce v oblasti strojírenství, nástrojařství a kovoobrábění. Na průmyslovém trhu strojírenské výroby působí jako FO Zdenek Horák již od roku 1990, od začátku roku 2004 jako právnická osoba VKV HORÁK s.r.o.. Během své existence si firma díky profesionálnímu přístupu, aktivní péči o zákazníky a kvalitu produkce vypěstovala stálou klientelu. Společnost se i nadále rozvíjí zejména v oblasti výrobních technologií a konstrukce. VKV HORÁK s.r.o. nabízí zejména návrhy, výrobu prototypů, výrobu mechanických dílů nebo sestav pro přístrojovou mechaniku a s tím související výrobu nástrojů, přípravků, tvářecích a vstřikovacích forem pro sériovou výrobu.

V rámci strojírenské činnosti je hlavním cílem společnosti nabídnout zákazníkovi moderně 3D zpracovaný návrh a konstrukci, vývoj a výrobu prototypu a konstrukci nástrojů včetně jejich výroby. Firma proto využívá nejmodernější výpočetní techniku, software a technologie.

Do podnikatelského portfolia firmy patří také vývoj databázového informačního systému Pedant, který je určen pro kontrolu a zefektivnění činnosti managementu malých a středních firem.

Společnost provozuje svoji činnost v novém, moderním zázemí a výrobních prostorách, které přispívají k zajištění kvality a efektivnosti výroby.